Varsity Boys 100 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Kavon Bailey 11 Mccomb 11.43
2 Elijah Evans 11 Arlington 11.64
3 Barett Coleman 12 Elmwood 11.65
4 Connor Foust 12 Arlington 11.82
5 Jakob Bostwick 12 Arcadia 11.96
6 Ethan Greathouse 10 Van Buren 12.20
7 Braxton Althouser 9 Mccomb 12.30
8 Jacob Reinhart 12 Carey 12.37
9 Jack Campbell 10 Van Buren 12.69
10 Casey Frank 11 Elmwood 12.82
11 Audric Ritter 10 Carey 13.34
12 Chase Wellman 12 Vanlue 13.35
13 Kyle Green 9 North Baltimore 13.95
14 Tyler Williams 10 North Baltimore 13.97
15 Landon Courtney 10 Arcadia 14.27
Varsity Boys 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Kavon Bailey 11 Mccomb 23.90
2 Connor Foust 12 Arlington 24.78
3 Elijah Evans 11 Arlington 24.85
4 Jacob Reinhart 12 Carey 25.28
5 Nathan Curry 10 Van Buren 25.52
6 Braxton Althouser 9 Mccomb 26.44
7 Casey Frank 11 Elmwood 26.86
8 Dakota Hale 11 Elmwood 27.12
9 Luke Brown 10 Van Buren 27.24
10 Kevin Ramirez 11 North Baltimore 27.77
11 Layne Barger 10 Carey 27.95
12 Landon Courtney 10 Arcadia 30.75
13 Austin Delgado 10 North Baltimore 33.62
-- Chase Wellman 12 Vanlue NT
Varsity Boys 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Jared Kloepfer 12 Vanlue 55.60
2 Austin Niederkohr 9 Carey 56.32
3 Nathan Curry 10 Van Buren 56.66
4 Jordon Mattimoe 10 Carey 57.77
5 Ben Hudok 11 Van Buren 58.06
6 Brendon Woodward 11 North Baltimore 58.32
7 Gaige Dewitt 10 North Baltimore 58.42
8 Casey Frank 11 Elmwood 58.44
9 Luke Armbruster 9 Elmwood 1:00.65
10 Jeremy Glick 11 Arcadia 1:04.35
11 Caleb Foltz 11 Arlington 1:06.41
12 Ambrose Okuly 9 Arcadia 1:07.97
-- Keagan Hull 11 Arlington NT
-- Daniel Waller 10 Mccomb NT
Varsity Boys 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Jaydon Jenkins 11 Elmwood 2:10.57
2 Anthony Bell 11 Carey 2:11.07
3 Stefano Amicabile 11 Elmwood 2:14.48
4 Aiden Mowrey 11 Van Buren 2:20.40
5 Gabe Gazarek 12 North Baltimore 2:20.48
6 Evan Clark 11 Van Buren 2:20.60
7 Jerome Kloepfer 10 Vanlue 2:28.80
8 Brayden Agapiou 9 Arlington 2:35.41
9 Bronson Roszman 11 Vanlue 2:38.23
10 Anden George 11 Mccomb 2:38.81
11 Del Conigy 10 Carey 2:41.98
12 Robert Frey 12 Mccomb 2:43.81
13 Casey Mowery 11 North Baltimore 2:50.18
-- Noah Stahl 12 Arcadia DQ
Varsity Boys 1600 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Hudson Sendelbach 10 Van Buren 5:03.30
2 Jerome Kloepfer 10 Vanlue 5:11.61
3 Evan Clark 11 Van Buren 5:20.35
4 Daniel May 12 Elmwood 5:20.95
5 Jakob Zibbel 9 Elmwood 5:22.89
6 Bryce Young 10 Carey 5:23.97
7 Ayden Kretz 11 Arlington 5:33.88
8 Gabe Gazarek 12 North Baltimore 5:43.16
9 Noah Stahl 12 Arcadia 5:44.42
10 Mason Bouillon 10 Carey 5:45.31
11 Anden George 11 Mccomb 5:55.32
12 Bronson Roszman 11 Vanlue 6:02.00
13 Robert Frey 12 Mccomb 6:23.48
14 Alex Trout 12 North Baltimore 6:46.32
Varsity Boys 3200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Hudson Sendelbach 10 Van Buren 11:01.56
2 Bryce Young 10 Carey 11:14.54
3 Wesley Casselman 12 Van Buren 11:30.51
4 Jerome Kloepfer 10 Vanlue 11:40.88
5 Jakob Zibbel 9 Elmwood 11:58.82
6 Daniel May 12 Elmwood 12:41.33
7 Ayden Kretz 11 Arlington 13:01.15
8 Bronson Roszman 11 Vanlue 13:40.59
9 Robert Frey 12 Mccomb 13:41.98
10 Jesse Vanlerberg 9 North Baltimore 15:21.12
11 Jordan Coup 10 North Baltimore 15:55.13
-- Anden George 11 Mccomb NT
Varsity Boys 110m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Barett Coleman 12 Elmwood 16.12
2 Eli Holman 12 Van Buren 16.44
3 Andrew Parsell 11 Van Buren 17.82
4 Dakota Hale 11 Elmwood 18.09
5 Jason Launder 12 Arlington 18.89
6 Peter Vance 10 Mccomb 20.19
7 Logan Mahler 10 Arlington 20.99
Varsity Boys 300m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Barett Coleman 12 Elmwood 42.55
2 Andrew Parsell 11 Van Buren 45.09
3 Eli Holman 12 Van Buren 45.71
4 Jason Launder 12 Arlington 50.03
5 Audric Ritter 10 Carey 50.52
6 Logan Mahler 10 Arlington 52.08
7 Darrian Zitzelberg 11 North Baltimore 54.06
8 Peter Vance 10 Mccomb 56.67
Varsity Boys 4x100m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Arlington 45.86
Connor FoustNoah ThibautJacob PriceElijah Evans
2 Mccomb 46.78
Braxton AlthouserIsaiah MagallonesAndrew SwisherKavon Bailey
3 Van Buren 47.12
Gannon BahnEthan GreathouseLuke BrownAndrew Parsell
4 Arcadia 50.52
Reece PullinsAmbrose OkulyThomas KeefeJakob Bostwick
5 Elmwood 52.40
Colton IckesBlaine KnitzDeclan RoweDakota Hale
6 North Baltimore 54.67
Jacob TroutKevin RamirezOwen JohnsonKyle Green
-- Carey NT
Jacob ReinhartLayne BargerAustin NiederkohrAudric Ritter
Varsity Boys 4x200m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Arlington 1:37.02
Connor FoustNoah ThibautJacob BrananElijah Evans
2 Van Buren 1:38.61
Nathan CurryLuke BrownAndrew ParsellGannon Bahn
3 Elmwood 1:44.01
Luke ArmbrusterBlaine KnitzDeclan RoweDakota Hale
4 Carey 1:44.19
Anthony BellJacob ReinhartJordon MattimoeAustin Niederkohr
5 Vanlue 1:47.72
Chase WellmanJaren KloepferJ.R. SnookAlex Secord
6 North Baltimore 1:48.85
Gaige DewittKyle GreenJordan KimmelGabe Gazarek
7 Mccomb 1:50.23
Braxton AlthouserAndrew SwisherIsaiah MagallonesAnden George
8 Arcadia 1:54.45
Ambrose OkulyLandon CourtneyJeremy GlickNoah Stahl
Varsity Boys 4x400m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Carey 3:45.43
Anthony BellBrayden YoungJordon MattimoeAustin Niederkohr
2 Van Buren 3:46.71
Nathan CurryEthan GreathouseBen HudokAiden Mowrey
3 Elmwood 3:49.14
Casey FrankLuke ArmbrusterStefano AmicabileBarett Coleman
4 Vanlue 3:58.46
Jaren KloepferJoey BonhamJ.R. SnookJared Kloepfer
5 North Baltimore 4:03.84
Gaige DewittJordan KimmelBrendon WoodwardGabe Gazarek
6 Arlington 4:25.73
Caleb FoltzBrayden AgapiouLogan MahlerLucas Fenstermaker
-- Mccomb NT
Peter VanceAnden GeorgeRobert FreyIsaiah Magallones
-- Arcadia NT
Jeremy GlickThomas KeefeNoah StahlJakob Bostwick
Varsity Boys 4x800m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Van Buren 9:18.34
Hudson SendelbachEvan ClarkAiden MowreyBen Hudok
2 Carey 9:41.21
Anthony BellBrayden YoungBryce YoungMason Bouillon
3 Elmwood 9:54.96
Stefano AmicabileJacob ReinhartElijah ReynoldsFrank Blair
4 Vanlue 10:32.78
Jerome KloepferBronson RoszmanJoey BonhamJ.R. Snook
5 Mccomb 11:10.42
Daniel WallerIsaiah MagallonesRobert FreyAnden George
6 North Baltimore 12:15.71
Alex TroutJesse VanlerbergConner BoyerCasey Mowery
Varsity Boys Shot Put Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Eli Franks 11 Mccomb 44-04.50
2 Dyllan Swisher 11 Mccomb 42-10.00
3 Jared Kloepfer 12 Vanlue 41-04.50
4 Jack Bateson 12 Arlington 41-02.75
5 Zack Moran 12 Carey 39-09.00
6 Jackson Childress 10 Elmwood 39-06.25
7 Jacob Walters 12 Van Buren 39-03.50
8 Evan Cohee 12 Arcadia 39-02.50
9 Thomas Keefe 10 Arcadia 37-00.00
10 Jaren Kloepfer 11 Vanlue 33-07.75
11 Brock Bushong 10 Carey 32-08.75
12 Colton Ickes 11 Elmwood 30-09.75
13 Connor Koehnke 11 Van Buren 30-09.25
14 Ethan Frazier 12 Arlington 30-08.00
15 Jacob Trout 9 North Baltimore 26-09.25
16 Dylan Green 12 North Baltimore 20-06.50
Varsity Boys Discus Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Jack Bateson 12 Arlington 151-07
2 Evan Cohee 12 Arcadia 133-03
3 Jared Kloepfer 12 Vanlue 127-09
4 Austin Hudson 12 Elmwood 126-02
5 Zack Moran 12 Carey 123-07
6 Jackson Childress 10 Elmwood 117-08
7 Thomas Keefe 10 Arcadia 116-08
8 Brock Bushong 10 Carey 115-05
9 Josiah McKeown 11 Van Buren 113-02
10 Jaren Kloepfer 11 Vanlue 105-09
11 Jacob Walters 12 Van Buren 101-01
12 Tyler Bowmen 11 Mccomb 88-09
13 Noah Bourmuth 10 Mccomb 79-00
14 Logan Mahler 10 Arlington 66-09
15 Jacob Trout 9 North Baltimore 59-06
16 Dylan Green 12 North Baltimore 39-10
Varsity Boys High Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Joey Bonham 12 Vanlue 6-00.00
2 Luke Brown 10 Van Buren 5-08.00
3 Jason Launder 12 Arlington 5-06.00
3 Jacob Price 12 Arlington 5-06.00
5 Jackson Childress 10 Elmwood 5-04.00
5 Aiden Haley 12 Van Buren 5-04.00
7 Jordan Kimmel 12 North Baltimore 5-02.00
8 Brendon Woodward 11 North Baltimore 5-00.00
8 Layne Barger 10 Carey 5-00.00
-- Andrew Swisher 10 Mccomb NH
-- Blaine Knitz 12 Elmwood NH
-- Landon Courtney 10 Arcadia NH
-- Ambrose Okuly 9 Arcadia NH
Varsity Boys Pole Vault Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Gannon Bahn 12 Van Buren 10-06.00
2 Jacob Branan 12 Arlington 10-06.00
3 Luke Armbruster 9 Elmwood 9-06.00
4 Jon Hudok 12 Van Buren 8-00.00
5 Owen Johnson 10 North Baltimore 7-06.00
6 Declan Rowe 10 Elmwood 6-06.00
Varsity Boys Long Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Kavon Bailey 11 Mccomb 21-05.00
2 Jordon Mattimoe 10 Carey 19-07.00
3 Jakob Bostwick 12 Arcadia 19-06.00
4 Joey Bonham 12 Vanlue 19-04.00
5 Braxton Althouser 9 Mccomb 19-02.50
6 J.R. Snook 10 Vanlue 19-00.50
6 Jason Launder 12 Arlington 19-00.50
8 Aiden Haley 12 Van Buren 18-08.50
9 Landon Miller 11 Van Buren 18-01.50
10 Gaige Dewitt 10 North Baltimore 16-09.00
10 Jacob Price 12 Arlington 16-09.00
10 Austin Niederkohr 9 Carey 16-09.00
13 Darrian Zitzelberg 11 North Baltimore 16-06.00
14 Blaine Knitz 12 Elmwood 16-02.00
15 Declan Rowe 10 Elmwood 15-07.50
Varsity Girls 100 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Emma Franks 12 Vanlue 13.37
2 Rachel Cavera 11 Van Buren 13.62
3 Brooklyn Thrash 11 Elmwood 13.64
4 Macy Wentling 10 Carey 13.79
4 Havanna Holland 9 Elmwood 13.79
6 Ellison Roark 12 Carey 13.95
7 Jacy Beach 12 Arlington 14.09
8 Miranda Wells 9 Mccomb 14.34
9 Mia George 12 Van Buren 14.64
10 Lydia Feehan 10 North Baltimore 14.71
11 Cami Settlage 9 Arlington 14.73
12 Audrey Phillips 12 Vanlue 14.76
13 Victoria Best 11 Arcadia 14.86
14 Mia McCartney 12 North Baltimore 15.04
15 Vada Schorsch 9 Mccomb 15.69
-- Nevaeh Emerich 11 Arcadia NT
Varsity Girls 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Olivia Golden 12 Arcadia 27.87
2 Emma Franks 12 Vanlue 28.24
3 Rachel Cavera 11 Van Buren 28.41
4 Jacy Beach 12 Arlington 29.60
5 Abby Allison 11 Carey 29.61
6 Renee Sampson 11 Vanlue 29.95
7 Havanna Holland 9 Elmwood 30.00
8 Miranda Wells 9 Mccomb 30.95
9 Paige Bowman 10 Van Buren 31.04
10 Brook Smith 9 Arlington 31.61
11 Cameron Bauer 9 Carey 32.19
12 Vada Schorsch 9 Mccomb 32.54
13 Laura Keegan 11 North Baltimore 33.48
14 Myra Stewart 12 North Baltimore 34.68
-- Nevaeh Emerich 11 Arcadia NT
-- Brooklyn Thrash 11 Elmwood NT
Varsity Girls 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Alaina Tiell 12 Carey 1:02.18
2 Emma Franks 12 Vanlue 1:02.70
3 Paige Massie 11 Arcadia 1:04.95
4 Macy Wentling 10 Carey 1:08.13
5 Liz Hoffman 12 Elmwood 1:08.61
6 Brooke Ingwersen 9 Van Buren 1:10.18
7 Joslyn Hunt 9 Van Buren 1:10.25
8 Renee Sampson 11 Vanlue 1:10.79
9 Jacy Beach 12 Arlington 1:10.84
10 Anna Threet 10 Mccomb 1:12.80
11 Marissa Plouck 11 Elmwood 1:18.26
12 Hope Carico 10 North Baltimore 1:19.08
-- Erin McCarty 10 Arcadia NT
-- Kalyeah Powell 11 North Baltimore NT
Varsity Girls 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Ella Webster 11 Van Buren 2:30.93
2 Nellie Bianchi 12 Carey 2:37.12
3 Julia Gross 10 Elmwood 2:48.83
4 Danica Beasley 9 Elmwood 2:48.88
5 Summer Bouillon 12 Carey 2:48.93
6 Taylor Gerschutz 11 Vanlue 2:50.60
7 Katie Solt 10 Arlington 2:54.68
8 Brylee Ponn 9 Van Buren 3:01.62
9 Alivia Delancy 10 North Baltimore 3:03.78
10 Iris Schorsch 9 Mccomb 3:05.28
11 Riley Launder 11 Arlington 3:07.25
12 Rhiannon Powell North Baltimore 3:29.00
13 Sydney Alford 11 Vanlue 4:25.58
-- Paige Massie 11 Arcadia NT
Varsity Girls 1600 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Sarah Reinhart 11 Carey 5:20.58
2 Ella Webster 11 Van Buren 5:32.28
3 Juliana Boes 11 Carey 5:49.48
4 Caitlin Schwartz 11 North Baltimore 5:56.97
5 Nina Zibbel 11 Elmwood 6:09.52
6 Danica Beasley 9 Elmwood 6:38.51
7 Addisyn Molina 9 Arlington 6:42.27
8 Regan Zehender 9 Arlington 7:31.80
9 Sydney Alford 11 Vanlue 9:16.69
Varsity Girls 3200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Sarah Reinhart 11 Carey 12:05.32
2 Juliana Boes 11 Carey 12:40.46
3 Caitlin Schwartz 11 North Baltimore 12:54.54
4 Nina Zibbel 11 Elmwood 14:05.63
5 Addisyn Molina 9 Arlington 14:52.60
6 Megan Pisarsky 11 Van Buren 16:15.80
7 Regan Zehender 9 Arlington 16:28.32
8 Sydney Alford 11 Vanlue 20:15.13
Varsity Girls 100m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Emma Wells 10 Mccomb 18.22
2 Addie Jackson 11 Van Buren 18.38
3 Emaline Lee 10 Elmwood 18.39
4 Madisson Boyer 11 Elmwood 18.62
5 Tristen Courtad 10 Carey 18.68
6 Lexi Plott 10 Carey 19.15
7 Zoe Fruth 9 Van Buren 20.36
8 Ivy Billerman 9 Arlington 21.63
-- Olivia Meihls 12 Mccomb NT
-- Kirsten Green 12 Arlington NT
Varsity Girls 300m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Lexi Plott 10 Carey 54.01
2 Addie Jackson 11 Van Buren 55.34
3 Zoe Fruth 9 Van Buren 56.56
4 Madisson Boyer 11 Elmwood 56.91
5 Emaline Lee 10 Elmwood 57.01
6 Emma Wells 10 Mccomb 57.26
7 Macy Hoepf 9 Carey 57.44
8 Kirsten Green 12 Arlington 1:01.87
9 Ivy Billerman 9 Arlington 1:02.64
Varsity Girls 4x100m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Elmwood 54.33
Rachel SpanfellnerHavanna HollandEmaline LeeBrooklyn Thrash
2 Carey 55.82
Abby AllisonTristen CourtadMacy HoepfEllison Roark
3 Arcadia 56.37
Erika MassieLillian WilerVictoria BestOlivia Golden
4 Van Buren 57.47
Erica CoffeyAbbie LosiewiczMia GeorgePaige Bowman
5 North Baltimore 57.87
Lydia FeehanKaralyn KeeganCadence AndrichMia McCartney
6 Mccomb 58.52
Emma WellsMalorie SchroederOlivia MeihlsIris Schorsch
7 Arlington 1:00.77
Kirsten GreenBrook SmithJulia StewartCami Settlage
Varsity Girls 4x200m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Carey 1:53.09
Abby AllisonEllison RoarkLexi PlottAlaina Tiell
2 Elmwood 1:57.68
Cara FrankHavanna HollandRachel SpanfellnerBrooklyn Thrash
3 Arcadia 1:59.23
Erika MassieLillian WilerVictoria BestOlivia Golden
4 Van Buren 2:00.79
Paige BowmanMia GeorgeAbbie LosiewiczErica Coffey
5 Vanlue 2:06.04
Renee SampsonCadence RoszmanAudrey PhillipsIssa Gutierrez
6 North Baltimore 2:07.53
Lydia FeehanLaura KeeganCadence AndrichMia McCartney
7 Arlington 2:08.04
Cami SettlageBrook SmithJulia StewartKatie Solt
-- Mccomb NT
Olivia MeihlsEmma WellsAnna ThreetMalorie Schroeder
Varsity Girls 4x400m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Carey 4:27.03
Macy WentlingAbby AllisonEllison RoarkAlaina Tiell
2 Van Buren 4:33.12
Rachel CaveraElla WebsterZoe FruthJoslyn Hunt
3 Arcadia 4:34.50
Lillian WilerErin McCartyOlivia GoldenPaige Massie
4 Elmwood 4:41.71
Liz HoffmanCara FrankMarissa PlouckJulia Gross
5 Vanlue 4:41.74
Emma FranksAudrey PhillipsRenee SampsonTaylor Gerschutz
6 Mccomb 5:00.61
Anna ThreetMiranda WellsEmma WellsVada Schorsch
7 Arlington 5:07.66
Katie SoltJulia StewartJarah SmithBrook Smith
Varsity Girls 4x800m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Carey 10:48.91
Nellie BianchiSummer BouillonJuliana BoesSarah Reinhart
2 Van Buren 12:41.38
Peyton OdeyJoslyn HuntBrylee PonnMcKenna Morey
3 Arlington 12:42.99
Katie SoltRiley LaunderRegan ZehenderAddisyn Molina
4 North Baltimore 13:29.64
Alivia DelancyRhiannon PowellDestriana DeckerCaitlin Schwartz
-- Elmwood NT
Liz HoffmanDanica BeasleyJulia GrossNina Zibbel
Varsity Girls Shot Put Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Alexis Long 12 North Baltimore 33-08.75
2 Erin McCarty 10 Arcadia 32-07.25
3 Julia Stewart 9 Arlington 28-10.75
4 Megan Pisarsky 11 Van Buren 28-08.00
5 Anna Barber 10 Elmwood 28-06.25
6 Breanna Chambers 11 Arcadia 28-04.50
7 Lydia Dehart 10 Mccomb 27-00.25
8 Lucy Trout 11 North Baltimore 26-08.50
9 Reese Recker 12 Van Buren 25-10.00
10 Cassidy Bryan 10 Mccomb 24-10.50
11 Chloe Gossman 11 Carey 24-09.75
12 Harley Puckett 12 Carey 24-05.50
13 Hannah Betz 10 Elmwood 23-08.50
14 Morgan Romick 10 Arlington 23-01.50
15 Taylor Gerschutz 11 Vanlue 21-07.75
16 Mara Simon 9 Vanlue 20-05.00
Varsity Girls Discus Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Erin McCarty 10 Arcadia 96-02
2 Cassidy Bryan 10 Mccomb 95-01
3 Breanna Chambers 11 Arcadia 94-07
4 Abbie Bushong 9 Carey 89-04
5 Anna Barber 10 Elmwood 85-05
6 Hannah Betz 10 Elmwood 84-01
7 Reese Recker 12 Van Buren 82-10
8 Megan Pisarsky 11 Van Buren 80-10
9 Lucy Trout 11 North Baltimore 77-04
10 Taylor Gerschutz 11 Vanlue 75-09
11 Chloe Gossman 11 Carey 71-05
12 Lydia Dehart 10 Mccomb 70-04
13 Alexis Long 12 North Baltimore 68-09
14 Evelyn Flick 11 Arlington 65-09
15 Mara Simon 9 Vanlue 62-11
16 Morgan Romick 10 Arlington 47-02
Varsity Girls High Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Paige Massie 11 Arcadia 4-10.00
2 Madelyn Davis 11 Elmwood 4-10.00
3 Rachel Cavera 11 Van Buren 4-10.00
4 Lexi Plott 10 Carey 4-10.00
5 Alaina Tiell 12 Carey 4-08.00
6 Brooke Ingwersen 9 Van Buren 4-06.00
6 Mallory Miller 10 Elmwood 4-06.00
8 Anna Threet 10 Mccomb 4-06.00
9 Lillian Wiler 9 Arcadia 4-06.00
10 Cami Settlage 9 Arlington 4-02.00
11 Laura Keegan 11 North Baltimore 4-02.00
-- Ava Bateson 9 Arlington NH
-- Destriana Decker 10 North Baltimore NH
-- Malorie Schroeder 12 Mccomb NH
Varsity Girls Pole Vault Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Sydnie Piper 10 Elmwood 7-06.00
2 Brooke Ingwersen 9 Van Buren 6-06.00
2 Macy Hoepf 9 Carey 6-06.00
4 Tiffany Miller 10 Arlington 5-06.00
4 Anna Meyer 10 Elmwood 5-06.00
-- Tristen Courtad 10 Carey NH
-- Kirsten Green 12 Arlington NH
-- Malia Gehrisch 11 Van Buren NH
Varsity Girls Long Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Macy Wentling 10 Carey 14-11.00
2 Emaline Lee 10 Elmwood 14-04.00
3 Mia McCartney 12 North Baltimore 14-03.00
4 Victoria Best 11 Arcadia 14-01.50
5 Zoe Fruth 9 Van Buren 14-00.00
6 Macy Hoepf 9 Carey 13-11.50
7 Audrey Phillips 12 Vanlue 13-09.50
8 Cara Frank 10 Elmwood 13-05.00
9 McKenna Morey 10 Van Buren 13-04.50
10 Erika Massie 9 Arcadia 13-03.50
11 Lydia Feehan 10 North Baltimore 13-03.00
12 Iris Schorsch 9 Mccomb 13-02.00
13 Jarah Smith 11 Arlington 13-00.00
14 Jacy Beach 12 Arlington 12-07.50
15 Cadence Roszman 9 Vanlue 9-11.50
-- Malorie Schroeder 12 Mccomb ND