Shiloh Christian School Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
13.49 | w SB | Madelyn Sestak | 5th | Finals H1 | Complete Results |
200 Meter Dash | |||||
28.16 | Madelyn Sestak | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
31.21 | Mary Beth Sorg | 12th | Finals H3 | Complete Results | |
400 Meter Dash | |||||
1:05.29 | Elly McDonald | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
1:16.02 | Jada Goddard | 19th | Finals H2 | Complete Results | |
800 Meter Run | |||||
2:51.30 | SB | Allison Brewer | 9th | Finals H2 | Complete Results |
2:57.48 | SB | Skyla Bruner | 15th | Finals H2 | Complete Results |
3:02.40 | Kate Duddleston | 16th | Finals H2 | Complete Results | |
1600 Meter Run | |||||
6:28.47 | Kate Duddleston | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
7:16.18 | SB | Julia Campbell | 14th | Finals H1 | Complete Results |
7:50.80 | Abigail Billingslea | 18th | Finals H1 | Complete Results | |
100 Meter Hurdles | |||||
17.51 | w | Mollie Cole | 1st | Finals H1 | Complete Results |
18.58 | w SB | Lily Alexander | 6th | Finals H1 | Complete Results |
300 Meter Hurdles | |||||
50.72 | Mollie Cole | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
57.65 | Lauren Wyand | 10th | Finals H2 | Complete Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
54.08 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:53.49 | SB | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results |
4x800 Meter Relay | |||||
12:27.76 | Relay Team | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
High Jump | |||||
4-8 | Mollie Cole | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
4-4 | MacKenzie Lee | 11th | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
15-3 | Madelyn Sestak | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
Triple Jump | |||||
30-10.5 | Mollie Cole | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
11.24 | w SB | Luke Sluyter | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
11.98 | SB | Bo Tartaglia | 13th | Finals H3 | Complete Results |
12.44 | Bo Williams | 33rd | Finals H3 | Complete Results | |
200 Meter Dash | |||||
23.17 | Luke Sluyter | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
26.12 | SB | Bryar Hale | 21st | Finals H3 | Complete Results |
400 Meter Dash | |||||
54.64 | SB | Jacob Solomon | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
57.02 | SB | Jeremiah Garcia | 9th | Finals H2 | Complete Results |
800 Meter Run | |||||
2:24.79 | SB | Eli Schulz | 14th | Finals H2 | Complete Results |
2:30.35 | Jeremiah Garcia | 27th | Finals H1 | Complete Results | |
2:31.75 | Titus Sutterfield | 30th | Finals H2 | Complete Results | |
1600 Meter Run | |||||
5:42.18 | SB | Isaac Thompson | 28th | Finals H2 | Complete Results |
5:58.56 | SB | Parker Letts | 37th | Finals H2 | Complete Results |
6:02.65 | Connor Gamboa | 39th | Finals H2 | Complete Results | |
110 Meter Hurdles | |||||
20.32 | SB | Bo Tartaglia | 14th | Finals H1 | Complete Results |
300 Meter Hurdles | |||||
46.17 | SB | Seth Lowe | 6th | Finals H1 | Complete Results |
48.49 | Josiah Thurlby | 13th | Finals H2 | Complete Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
46.11 | Relay Team | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:43.94 | Relay Team | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
9:57.19 | Relay Team | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
High Jump | |||||
5-10 | Seth Lowe | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
18-10 | SB | Bo Tartaglia | 8th | Finals H1 | Complete Results |
17-9 | Tavis Nguyen | 15th | Finals H1 | Complete Results | |
Triple Jump | |||||
37-0.5 | w SB | Bryar Hale | 14th | Finals H1 | Complete Results |
Pole Vault | |||||
9-6 | Wyatt Brennan | 10th | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
38-9 | SB | Bryar Hale | 7th | Finals H1 | Complete Results |